info@flashiletisim.com 0216 234 38 30

Müşteri Memnuniyetinizi %75 Arttırın

Kurumsal çağrı merkezi sistemine geçtiğinizde müşteri dönüşleriniz daha düzenli hale gelir müşteri kaçırmaz ve gelen müşterilerinizin de memnuniyetini arttırmış olursunuz.

HİZMETLERİMİZ

Firmamızın yapmakta olduğu iş faliyerleri.

MARKANIZA NASIL DEĞER KATABİLECEĞİNİZE DAİR BİR FİKRİMİZ VAR

Müşteri ilişkileri markaların değerli olmasının en büyük sebebidir. Mutlu müşteriler sizden alışveriş yapmaya devam edeceği gibi markanızın reklamını da gönüllü olarak yapacaktır. Flash İletişim olarak tüm müşterilerinizi kendi müşterilerimiz gibi değerlendirip mutlak memnuniyetlerini sağlamak için tüm gücümüzle çalışmaktayız. Satış, memnuniyet yönetimi, anket, pazarlama ve bilgi güncelleme gibi konularda uzmanlaşmış ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

FİRMANIZI GÜÇLENDİRİN

Firmanızın çağrı merkezi ve araştırma işlerini firma dışında yaparak daha sağlam daha güvenilir sonuçlar elde edebilir. Firmanızı güçlendirebilirsiniz.

Karşılama
Araştırma
Geliştirme
Çözüm

BİZ KİMİZ ?

2007 Yılından itibaren çalışmakta olan Flash İletişim uzman kadrosu teknolojik alt yapısı ve tüm sorunların çözümünün a slında en basite bakmak olduğuna olan inancıyla bugüne kadar farklı müşterileri için binlerce ürün, onbinlerce check-up sertifikası ve yapılan yüzbinlerce anket ile gücünü ortaya koymaktadır.
2015 yılından itibaren teknolojisini ve vizyonunu değiştirerek sadece bir satış kanalı olmaktan çıkarak müşterilerine pazar araştırması, alan taramaları, sekreterlik hizmetleri, telefon ile tanıtım, izinli data oluşturma, sadakat ve memnuniyet anketleri gibi pek çok konuda hizmet vermektedir.

Check-Up Başvurusu

Firmamızın Anlaşmalı Olduğu Hastanelerden Uyun Fiyatlarla Check-Up Hizmeti Satın Alabilirsiniz.

Galeri


Telesatış Ve Pazarlama

Telefonla satış teknikleri konusunda deneyimli uzman ekibimiz ile telesatış hizmetleri sunuyoruz. Uzman ve doğru tele-satış ekibi ile hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz. Satış deneyimimizi ve teknolojik altyapımızı kullanarak hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyor ve satış sürecinin tüm aşamalarını yürütüyoruz.

BAŞARI HİKAYELERİMİZ


  • John Doe

    "Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce scelerisque nibh et neque faucibus suscipit."

  • John Doe

    "Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce scelerisque nibh et neque faucibus suscipit."

İŞ ORTAKLARIMIZ

Çalıştığımız ve halen çalışmakta olduğumuz iş ortağımız konumunda olan firmalardan bazıları.

HABERDAR OL

Firmamızın yapmış olduğu çalışmalardan ve kampanyalardan haberdar olmak için e-posta adresinizi yazınız.

© 2017 Tüm Hakları Saklıdır.
Tasarım - MaxiThings