2007 Yılından itibaren çalışmakta olan Flash İletişim uzman kadrosu teknolojik alt yapısı ve tüm sorunların çözümünün aslında en basite bakmak olduğuna olan inancıyla bugüne kadar farklı müşterileri için binlerce ürün, onbinlerce check-up sertifikası ve yapılan yüzbinlerce anket ile gücünü ortaya koymaktadır.

2015 yılından itibaren teknolojisini ve vizyonunu değiştirerek sadece bir satış kanalı olmaktan çıkarak müşterilerine pazar araştırması, alan taramaları, sekreterlik hizmetleri, telefon ile tanıtım, izinli data oluşturma, sadakat ve memnuniyet anketleri gibi pek çok konuda hizmet vermektedir.

[siteorigin_widget class=”FT_Widget_Image”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”FT_Widget_Image”][/siteorigin_widget]

Çalışanlarımızın gelişimlerini desteklemek için sürekli, geliştirilebilir ve proaktif bir eğitim anlayışı benimsenmektedir. Eğitim içerikleri uzman eğitmen kadrosuyla çalışanların , kurumsal müşterilerin ve nihai müşterilerin değişen ve gelişen dünyaya paralel değişen ihtiyaçlarına uygun olarak güncellenmektedir.

Çalışanlarımızın görevlendirildikleri operasyonlardaki rollerinde donanımlı olmaları için gerekli olan tüm teknik ve beceri eğitimlerini sunmaktayız.Flash İletişim çalışmaya başlayan her personele başlangıç eğitimlerinin verilmesinin yanısıra çalışanların çağrı merkezindeki hizmetleri süresince uygulanan genel, kişisel, demografik ihtiyaç analizleri ile verilmesi ya da tekrar edilmesi gereken eğitimler belirlenir ve hızla uygulanır.

Eğitimler alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilirken, bazı diğer eğitimler farklı dış eğitim şirketlerinden sağlanabilmektedir.

[siteorigin_widget class=”FT_Widget_Service”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”FT_Widget_Service”][/siteorigin_widget]

İNTİA FLASH RESTOURANT

Restoran ve Catering sektörü ile ilgili çalışmalarına başlayan İNTİA FLASH RESTOURANT sizlere yeni yazılım çözümleri sunuyor . Büyük bir başarı gösteren ilk restaurant otomasyon programı versiyonundan sonra İNTİA RESTOURANT piyasadaki gücünü kanıtlamıştır. Bir çok özellik ve kullanım kolaylığı firmaların diğer kullanmış oldukları yazılımlara bırakarak bizi seçmelerine sebep olmuştur. Yazılım yiyecek-içecek üretim ve satışı yapan firmaların tüm sorunlarına çözüm sağlamaktadır. Üretim safhasından müşteri masalarına kadar, üretim reçetelerinden zayiata kadar her türlü bilgiye ulaşabilir ve gerekli ayarlamalar ve raporlamaları dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

[siteorigin_widget class=”FT_Widget_Image”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”FT_Widget_Image”][/siteorigin_widget]

İNTİA FLASH CLOUD (BULUT) ÇAĞRI MERKEZİ

Bulut Çağrı Merkezi iletişimde ve müşteri hizmetlerinde de kullanılmaya başlandı. Şimdi her zamankinden daha fazla teknolojiye ihtiyaç var.

İNTİA FLASH CLOUD (BULUT) ÇAĞRI MERKEZİ, müşterilerinizle iletişimde kullandığınız tüm hizmetleriniz için yer mekan bağımsız hızlı ve yeni nesil çözümler sunuyor. Ayrıca tüm bu teknolojik yatırım maliyetleriyle uğraşmanıza da gerek yok!

İNTİA FLASH CLOUD (BULUT) ÇAĞRI MERKEZİ sadece birkaç gün içinde,

– Güvenilir
– Yedekli
– Sınırsız büyüyebilme veya küçülebilir olma
– Bulut tabanlı her browserdan erişilebilir kolay ara yüzleri
– SMS, e-posta, sosyal medya, ses ve video iletişim gereksinimlerinizin tümünü karşılayan
– Dış arama sistemi, Kampanya yönetim, sınırsız ses kaydı, kalite yönetimi, grafiksel ve esnek raporlama gibi tüm bileşenlere sahip
– Cloud üzerinde tüm CRM sistemleri ile entegre edilebilir,

İNTİA FLASH CLOUD (BULUT) ÇAĞRI MERKEZİ kullanmaya ne dersiniz?

[siteorigin_widget class=”FT_Widget_Service”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”FT_Widget_CTA”][/siteorigin_widget]