Çağrı Merkezi Seat Kiralama

Neden Biz?

Çağrı Merkezi ihtiyaçlarınıza 2007’den beri uygun çözümler üreten İntia Flash İletişim tüm isteklerinizi tek çatı altında toplayarak hizmet vermektedir.
Çağrı Merkezi Yazılımı Kiralama, Bulut Çağrı Merkezi, Çağrı Merkezi Eleman Kiralama, Çağrı Merkezi masa kiralama gibi tüm detaylar düşünülerek uygun maliyetle çağrı merkezi ihtiyaçlarınız karşılıyoruz.

Satın alma sürecinde ve sonrasında, müşterilerin markanız ile etkileşime geçtiği birçok kritik an bulunuyor. Bu anlarda müşteri memnuniyetini sağlamak ve mutlu müşteriler yaratmak, kuşkusuz başarının temelini oluşturuyor. En önemli müşteri etkileşim noktalarından biri ise müşteri hizmetleri. Bu yüzden de müşterilerinizden gelen çağrılara, bir telefon görüşmesi olarak bakmıyoruz. Onları, müşteri deneyimini kusursuzlaştırmak, müşterilerinizin duygularına dokunmak ve gelir artışı sağlamak için birer fırsat olarak görüyoruz.

Sosyal Medya Takibi

Talebe hızlı ve doğru cevap vermek yeni dünya düzeninde artık çok önemli bir detay oldu. Dünyanın en popüler sosyal medya kanallarından gelen bildirimleri yönetiyoruz. Çalıştığımız sosyal medya kanalları: Instagram, Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook.

Canlı Destek

Web sitenizden mesajlaşma yöntemi ile ya da telefon ile arayarak iletişimde kalmak isteyen müşterilerinizle çağrı merkezi alt yapısında canlı destek ile anında iletişime geçin, ihtiyaçlarını karşılayın. İsterseniz canlı destek iletişim geçmişini kontrol edin.

Telefon

Gelişmiş santral özelliklerini kullanarak gelen çağrıları gruplandırın, müşterinizi tanıyın özel IVR anonsları, TTS teknolojileri ile güçlendirin.
Telefon üzerinden tahsilat yapın veya borç sorgulatın ya da randevu oluşturun.

Güçlü Alt Yapı

Güncel ve güçlü teknolojik materyaller kullanılarak kodlanmış, veri yedekliği sunan sorunsuz alt yapımız ile taleplere cevap verin.

Share