Outbound Hizmetlerimiz

Telepazarlama ve Telesatış ile işinizi büyütüyoruz

Telepazarlama ve Telesatış’ı sizin adınıza yeni iş fırsatlarını keşfetmek ve bu fırsatları gelire dönüştürmek olarak görüyoruz. Size yeni müşteriler kazandırmak, mevcut müşterilerinizi korumak ve onlarla olan işinizi daha da geliştirmek, en büyük motivasyonumuz.

Her sekörün ve her şirketin kendine özgü dinamikleri ve ihtiyaçları olduğunun farkındayız. Bu yüzden öncelikle sizi dinliyor ve müşteri kitlenizin kimliğini ve özelliklerini analiz ediyoruz. İş hedeflerinizi içselleştiriyor, sizi onlara ulaştıracak strateji ve taktikleri belirliyoruz. Bunu takiben script, proje-personel eşleşmesi, eğitim ve başarı paramatrelerinin belirlenmesi gibi aşamalardan oluşan projeyi baştan sona tasarlıyor ve mutabık kaldığımız şekilde uyguluyoruz. Potansiyel müşterilerin keşfedilmesinden (lead generation) iş kararlarınızı yönlendirmeye yardımcı olacak pazar araştırmalarına, sadakat programlarından bilgi güncellemeye kadar kapsamlı hizmetleri, modern çağın tüm imkanlarını ve iletişim kanallarını kullanarak size sunuyoruz.

Proje ekibinde yer alan tüm çalışanlarımız, ihtiyaçlarınıza uygun olarak, özel seçiliyor. Onlar, bizim çalışanlarımızdan öte sizin marka elçileriniz. Her biri karar vericilere ulaşmak, onların satın alma eğilimlerine etki etmek ve satışı kapatmak konusunda donanımlı. Bu sayede, bir yandan operasyonlarınızda esneklik sağlarken, diğer yandan da yatırımlarınızın geri dönüşünü garanti edebiliyoruz.

Uzmanlığımız dahilinde verdiğimiz outbound hizmetler:

– Müşteri danışma ve bilgi sistemi
– Şikayet yönetimi
– Sipariş yönetimi
– Üyelik yönetimi
– Randevu alma:

Karar vericilerden sizin adınıza randevuları alıyoruz. Size sadece gidip satışı kapatmak kalıyor.

– Sadakat sistemleri
– Müşteri memnuniyeti aramaları: 
Müşterilerinizden ürün ve hizmetleriniz için geri bildirim alıyor ve iş kararlarınızı sağlıklı biçimde yönlendirmenize destek oluyoruz.

– Hoşgeldiniz aramaları:
Müşterilerinizin ilk andan itibaren sizinle ilgili olumlu bir algıya sahip olmasını sağlıyor ve sadık müşteriler haline gelmelerinin temelini atıyoruz.

– VIP hizmetler

– Bilgi güncelleme: 
Veri tabanınızdaki eksik bilgileri tamamlıyor, hatalı bilgileri düzeltiyoruz. Bu sayede pazarlama planlarınızı en etkin şekilde sürdürebilmenize katkı sağlıyoruz.

– Back office hizmetleri:
Veri girişi, bordrolama, fatura arşivleme gibi müşterilerinizin görmediği işleri sizin için yapıyoruz.

– E-posta ve fax yönetimi 

Share