Inbound Hizmetlerimiz

Satın alma sürecinde ve sonrasında, müşterilerin markanız ile etkileşime geçtiği birçok kritik an bulunuyor. Bu anlarda müşteri memnuniyetini sağlamak ve mutlu müşteriler yaratmak, kuşkusuz başarının temelini oluşturuyor. En önemli müşteri etkileşim noktalarından biri ise müşteri hizmetleri. Bu yüzden de müşterilerinizden gelen çağrılara, bir telefon görüşmesi olarak bakmıyoruz. Onları, müşteri deneyimini kusursuzlaştırmak, müşterilerinizin duygularına dokunmak ve gelir artışı sağlamak için birer fırsat olarak görüyoruz.

Müşterilerinizi değerli hissettiriyoruz

Yılda ortalama 192 milyon inbound görüşme yapan bir şirket olarak, müşteri odaklılığını esas alıyoruz. Onlar için zamanın, doğru bilgi almanın ve anlamlı bir görüşme yapmanın kıymetli olduğunu biliyoruz. Yaratıcı ve esnek çözümler sunan teknolojik olanaklarımız ve 18 yıllık deneyimimiz sayesinde, onların bu beklentilerini karşılıyoruz.

Etkin müşteri ve şikayet yönetimi konusunda donanımlı ve bilgili çalışanlarımız ile en zor durumları dahi profesyonel bir yaklaşım ile yönetiyoruz. Tamamı iç kaynaklarımız ile hazırlanan yazılımlar, müşterileriniz ile tutarlı ve etkin iletişim kurmamızı, doğru çözümler sunmamızı ve gelen sorulara uygun cevapları vermemizi sağlıyor. Örneğin; müşterinin söylemlerine göre müşteri temsilcisini yönlendiren süreç tabanlı uygulamalarımız, çağrı ele alma sürelerimizi optimize etmekle kalmıyor, görüşme kalitesini en üst seviyede tutuyor, müşteri kayıplarını büyük ölçüde önleyebilmemize olanak sağlıyor.

Her çağrıyı yeni bir müşteri adayı olarak değerlendiriyoruz

Telefon görüşmelerinin satışa dönüşme oranı, online kanallara göre çok daha yüksek. Bir ürün ya da hizmeti satın alma yolculuğuna başlayan müşterilerin, güven oluşturan müşteri temsilcileri ile olan bire bir etkileşimi, görüşmenin satışa dönüşme oranını artırıyor. Müşterileri harekete geçirme konusunda yetkin çalışanlarımız, satışı kapatma ve potansiyel bir müşteriyi, şirketinize başka müşteriler kazandıracak marka elçilerine dönüştürme motivasyonu ile çalışıyor. Çapraz (cross selling) ve yukarı satış (upselling) teknikleri ile ise mevcut müşterilerden elde ettiğiniz gelirleri artırıyoruz.

Kontrol parmaklarınızın ucunda
Müşteriniz ile müşteri temsilciniz arasında geçen konuşmanın, kalite yönergelerine ve etik/yasal kurallara uygunluğu, elbette uzun vadeli başarı kriterlerinden biri. Gerçek zamanlı dinleme olanağı ile, yapılan görüşmelerin içeriğini anlık olarak değerlendirebilir, müşteri temsilcisinin performansını inceleyebilir ve anında geri bildirimde bulunabilirsiniz. Bu şeffaf işleyiş, size kapsamlı analiz yapma kabiliyeti sunarak, müşteri risklerini tespit etmenize ve böylelikle kontrolü her daim elinizde tutmanıza olanak sağlıyor.

Uzmanlığımız dahilinde verdiğimiz inbound hizmetler:   

– Müşteri danışma ve bilgi sistemi
– Şikayet yönetimi
– Sipariş yönetimi
– Üyelik yönetimi
– Randevu
– Sadakat sistemleri
– Müşteri memnuniyeti aramaları
– Hoşgeldiniz aramaları
– VIP hizmetler
– Bilgi güncelleme
– Back office hizmetleri
– E-mail, fax, mail yönetimi

Share