Sosyal Medya Hizmetlerimiz

7/24 tüketicilerin sesi olarak görev gören sosyal medya, doğru kullanıldığı taktirde şirketlere hem hedef kitleleri ile ilgili önemli bilgiler sunuyor, hem de şirketlerin tüketicilerine doğru zamanda, doğru kanalla ulaşmasına imkan veriyor.

İçgörü sağlıyoruz

Tüketicilerin, sosyal medyanın gücünü keşfetmesi ile birlikte iş yapış şekilleri değişti. Atılan bir tweetin, Facebook ya da Instagram’da paylaşılan bir gönderinin saniyeler içerisinde binlerce hatta milyonlarca kişiye ulaşma potansiyeli, sosyal medyayı yakından takip etmek için başlı başına bir neden. İnsanların markanız hakkında olumlu ya da olumsuz ne konuştuğunu, kişilerin sizinle ilgili duygu ve düşüncelerini analiz ederek, hedef kitleniz ile ilgili önemli içgörüler sunuyoruz. Tüm sosyal medya ve online mecralarını kapsayan takip ve paylaşım analizleri ile iş stratejilerinizi oluştururken yararlanabileceğiniz önemli bir kaynak sağlıyoruz. Sektörünüzdeki trendler ve rakip analizleri de ayni şekilde çalışmalarınıza ışık tutuyor.

Online itibarınızı yönetiyoruz

Online mecralarda hakkınızda yapılan yorumlar, mevcut ve potansiyel müşterilerinizin satın alma davranışlarını doğrudan etkileme gücüne sahip. Tüketicileriniz ile zamanında ve doğru mesaj ile etkileşimde bulunmak, sosyal dünyada profesyonel bir varlık göstermenin ve rekabetçiliği artırmanın ön koşulu. Sizin adınıza sosyal medyadaki konuşmalara dahil oluyor ve hakkınızdaki algıyı yönetiyoruz. Sadece kızgın müşterileri, memnun müşterilere dönüştürmekle yetinmiyor, uygun bir içerik yönetimi ile markanızın güvenirliliğini pekiştiriyor, sizi sektörünüzün uzmanı olarak konumlandırıyoruz.

Uzmanlığımız dahilinde verdiğimiz sosyal medya hizmetleri:   

– Sosyal medya kılavuzluk
– Sosyal medya takibi
– Sosyal medya hesap yönetimi
– Dijital PR
– Rakip analizi

Share