11 Yıldır Yazılım, CRM ve IP Santral çözümlerimizle sektörünün öncüsü kurumsal müşterilerimize tüm çağrı merkezi ihtiyaçlarının karşılanması konusunda hizmet sağlıyoruz.
Daha Fazla
Müşteri verilerini tekilleştirilmesi ve kategorize edilmesi ve eksik bilgilerin dış arama yapılarak yeniden kazanılması
Daha Fazla
Yapılan ikna çalışmaları, müşteri potansiyeli yaratma, satış, sertifika satışı, kaybedilen müşterinin geri kazanılması işlemleri.
Daha Fazla
Özellikle sağlık sektörü alanında uzmanlaşmış ekiplerimizle, randevu almadan, check-up satışına kadar her alanda hizmet vermekteyiz.
Daha Fazla
Şikayet yönetimi, bilgilendirme, satış sonrası hizmetler, kampanya yönetimi, memnuniyet ölçümü/araştırma ve anketler.
Daha Fazla
İntia Flash İletişim sizi çağrı merkezi kurma maliyetinden ve tüm süreçlerden kurtararak Çağrı merkezi agent kiralama hizmeti veriyor.
Devamını Oku
Online Destek (WebChat), web sitesine entegre edilen ve müşterilerinizle direk iletişim kurmanızı sağlayan hizmetimizdir.
Daha Fazla
İşletmenize ait sosyal medya cevaplamalarının yönetimi, sektörel dinleme ve kampanya bildirimlerinin yapılması, Lead Generation
Daha Fazla
Firmaların talebi doğrultusunda anahtar teslim çağrı merkezi, santral sistemi kurulumları ve personel kiralama hizmetimiz
Daha Fazla

Neler Yaptık

2007 Yılından itibaren çalışmakta olan Flash İletişim uzman kadrosu teknolojik alt yapısı ve tüm sorunların çözümünün aslında en basite bakmak olduğuna olan inancıyla bugüne kadar farklı müşterileri için binlerce ürün, onbinlerce check-up sertifikası ve yapılan yüzbinlerce anket ile gücünü ortaya koymaktadır.

14

Müşteri

45

Proje

120000

İşlem